Internship/thesis - Leuven | More than two weeks ago
Leer meer over de elektrische distributie van één van de grootste elektrische verbruikers in de regio Leuven en help om dit distributienetwerk te optimaliseren.
Historisch gezien moest reactief vermogen gecompenseerd worden met condensatorbatterijen. Typisch werd dit reactief vermogen veroorzaakt door motoren en de ballasten van TL verlichting. Motoren worden momenteel bijna altijd met een frequentieregelaar aangestuurd, TL verlichting wordt geleidelijk aan vervangen door LED verlichting en in het verleden ook al door TL verlichting met elektronische ballast.
De belangrijkste bronnen van reactief vermogen zijn dus minder en minder aanwezig. De huidige condensatorbatterijen worden nog steeds in dienst gehouden en er worden nog regelmatig nieuwe geïnstalleerd.
Te bestuderen hoe we best omgaan met deze condensatorbatterijen:
Language requirements: Dutch; English
Type of Project: Combination of internship and thesis
Bachelor's program/required background: Bachelor industriële wetenschappen
Manager: Mario Clé
Mentor: Joos Op de Beeck
For more information or application, please contact Joos Op de Beeck (joos.opdebeeck@imec.be)